Projekt Erasmus +

Lansko leto smo se vključili v Erasmusov projekt TELE. Projekt se letos nadaljuje, a zaradi izrednih razmer večina dejavnosti poteka na daljavo. Šole, ki sodelujejo v projektu, se z novimi okoliščinami različno spoprijemajo. V Španiji učencem ob prihodu v šolo izmerijo telesno temperaturo, nositi morajo maske, roke pa morajo redno razkuževati. Podobno je tudi v Veliki Britaniji. Na Finskem večji del pouka izvajajo v naravi, zadnje dni pa otroci že uživajo v zimskih radostih na snegu. Na Poljskem, tako kot pri nas, pa pouk poteka na daljavo prek zooma. Učenci vseh šol prek spletnega časopisa Telejournal redno obveščajo o dogajanju na šolah in okolici ter si dopisujejo z vrstniki, kaj se dogaja na naši šoli, pa lahko preberete tudi na Erasmusovi strani.