browser icon
Uporabljate varnostno pomankljivo različico spletnega brskalnika. Prosimo posodobite vaš spletni brskalnik!
Uporaba zastarelega brskalnika ni priporočljiva iz varnostnih razlogov. Za varnejšo, hitrejšo in boljšo uporabniško izkušnjo vas prosimo, da še danes posodobite vaš spletni brskalnik ali namestite novejšega.

V Španijo!

Posted by on 17. 2. 2017

” Hola! Cómo estás?” nas bodo Tjaša, Ajda, Ožbej in Jakob pozdravili, ko se bodo 1. aprila vrnili iz Španije. Konec marca učence naše šole namreč čaka nova mednarodna izmenjava. Štirje učenci iz 7. a razreda bodo odpotovali v Barcelono. Ogledali si bodo mesto, nekaj dni pa preživeli na partnerski šoli v kraju Villafranca del Penedres. Tjaša, Ajda, Jakob in Ožbej bodo španskim učencem predstavili Slovenijo, sami pa bodo izvedeli mnogo zanimivega o Španiji. Spotoma se bodo zagotovo naučili tudi kakšne katalonske besede.

Utrinki

Komentiranje onemogočeno.